Osmancık yolu 4.km - Çorum / TURKEY

Firma Profili

Hakkımızda

Üretim ve pazarlamadaki 40 yıla aşkın tecrübesiyle inşaat sektörünü şekillendirmek ve kalite çıtasını sürekli yüksekseltmek amaçlamıştır. Söve ve kartonpiyer üretimiyle inşaat sektöründe kalite anlayışına tekrar anlam kazandıran şirketimiz boya sektörününde yönlendiricisi konumundadır.  Boya üretiminde kaliteyi tekrardan yorumlamak ve müşterilere kaliteyi uygun fiyatlarla sunmayı hedefleyerek istikrarlı büyümesini devam ettirmektedir.
Bu güne kadar kat ettiğimiz yola baktığımızda, gurur verici bir tablo çıkıyor karşımıza.

1995’ten beri ISO 9001 sertifikasına sahip olan firmamız, saygın bir kurum olan . Bu çatı altında çalışan her bireyin azmi, çalışma aşkı ve emeğiyle bu günlere kadar gelen grubumuz geçmişten geleceğe uzanan bir köprü aslında. Geçmişin birikimleri ve geleceğin teknolojilerini birleştirerek doğru bir yolda, sağlam adımlar atarak hem kendimiz, hem de ülkemiz için son derece yararlı faaliyetlerde bulunduk. Boya, söve ve kartonpiyer sektörünün gelişip büyümesinde ve sektörümüzü pek çok “ilk” ile tanıştırmada hep bizim adımız anıldı. Çünkü “Fabia BOYA” grubu ailesine mensup olan herkes bu işe yüreğini koyarak çalıştı. Kalite bizim için bir gelenek, yenilik ise bir görev olmuştur.

Bugün geldiğimiz noktada, ülke sınırlarını aşan markamız, Türkiyeni her noktasında tüketiciyle buluşmaktadır. 220’nin üzerinde bayisi ve 500 ürün ana grubu bulunan Fabia Boya Grubu boya , söve ve kartonpiyer  seköründe tartışmasız Pazar lideridir. Hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden, teknoloji ve yeniliği hep ön planda tutarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirerek çalışmayı ilke edindik.

Bugünlere kadar gelen ve gelecekte de devam edecek bu yolculukta bize eşlik eden tüm çalışanlarımıza bayilerimize ve tüm halkımıza teşekkürü bir borç biliyor, gelecekte başarılarla dolu güzel günleri paylaşmaya devam edeceğimize yürekten inanıyorum.

En iyi dileklerimle,
Akgönül Group.

En yeni renk trendlerinden haberdar olun